درباره ما

با آغاز دهه ۸۰ و مکانیزه و صنعتی شدن بیش از پیش کشور، شرکت ” سامانه ارتباطات آکام ” نیز بنیان گذارده شد.

 تأسیس این شرکت در سال ۱۳۸۰ با توجه به نیاز کشور به خدمات نوین انفورماتیک و بهره‌ مندی از فناوری های روز دنیا جهت ارتقاء سطح بهره وری ادارات، دفاتر، شرکت ها و اصناف گوناگون کشور در زمینه دانش کامپیوتر بوده است .

سامانه ارتباطات آکام در طول ۱۸ سال فعالیت خود، متناسب با تحول در ارائه خدمات و همچنین توسعه ابعاد شرکت با تحولات خاصی در ساختار سازمانی خویش مواجه شده است. سمت و سوی این تغییرات که در یک فرایند زمانی شکل گرفته است، مبتنی بر رعایت اصول انعطاف پذیری سازمانی، و ارتقاء کارآمدی در پاسخگویی به نیاز های مشتریان بوده است .

طی سالهای گذشته، علیرغم کلیه تحریم های ناعادلانه وضع شده علیه ملت ایران، و آشفتگی بازار الکترونیک و تجهیزات وابسته،  این شرکت همگام با توسعه فناوری اطلاعات در کشور, به عنوان یکی از فعالین بخش خصوصی، موفق گردیده تا با بررسی راهکارهای مختلف به همکاری با شرکای کاری خود در کانادا، مجارستان، هند، چین و شهرهای کشور عزیزمان ایران که از جمله بزرگترین و تاثیرگذار ترین کمپانی های فعال در صنعت طراحی و ساخت تجهیزات الکترونیک هستند پرداخته و نیازهای کشور در این زمینه را در حد مطلوبی تامین نماید، این امر خود گواه آن است که سامانه ارتباطات آکام در حد توان همواره همراه و پاسخگوی نیاز مشتریان خود میباشد .

 از افتخارات ” شرکت سامانه ارتباطات آکام ” به عنوان یکی ازشرکت های ارایه تجهیزات مراکز داده و صنعت ، نیروی انسانی متخصصی می باشد که مدعی هستیم در تخصص خود بی همتا بوده و با توجه به دانش فنی انباشته شده سازمانی از قابلیت های بی مانندی برخوردار هستند که رضایت مشتریان ما گواهی بر این ادعا میباشد .

سامانه ارتباطات آکام این افتخار را دارد که بر اساس توانایی تخصصی همکاران خود، می تواند از مرحله آغاز ورود به دنیای شبکه های ارتباطی و یا حتی تصور یک مرکز داده به عنوان مشاور و سپس مجری پیاده سازی اندیشه ها و خواسته های شما با ارایه آخرین دستاورد های فناوری IT در کنار شما حضوری مداوم داشته باشد. این شرکت افتخار دارد اعلام نماید میتواند با برخورداری از کادر مهندسین و متخصصین مجرب و برنامه ریزی دقیق پاسخگوی نیاز های آتی مشتریان خود نیز باشد .

 این واقعیتی است که ما چه مشاور شما باشیم و چه مجری باور هایتان و یا ناظر بر اجرای خواسته هایتان، آنچه برایمان اهمیت دارد این است که “همراه امین”  شما باشیم.

سامانه ارتباطات آکام با پشتوانه سالها فعالیت تخصصی در حوزه مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری، سیستم های امنیتی، مخابراتی، نرم افزار های حسابداری و مدیریتی و همچنین انواع سخت افزار ها و مدیریت عملیاتی در این حوزه آمادگی دارد تا خدمات خود را در چهار بخش خدمات پیش از فروش، فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و نیز آموزش به شرح ذیل در اختیار کلیه دستگاه ها، سازمان ها، بانک ها، شرکت ها، متقاضیان بخش خصوصی و فعالین حوزه High-Tech قرار دهد.

 

۱ مشاوره شبکه و رفع مشکلات مرتبط

۲ طراحی و نصب شبکه

۳ طراحی و راه اندازی زیر ساخت شبکه (passive)

۴ طراحی و اجرای مراکز داده ( data center )

۵ فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات نظارتی و امنیت فیزیکی CCTV و IP CAMERA ( انواع دوربین های مداربسته )

۶  فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات برق نرمال و اظطراری UPS

۷ فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات تلفن آنالوگ و دیجیتال

۸ فروش، نصب و راه اندازی تجهیزات اعلام و اطفا حریق

۹ فروش، نصب و رفع عیب تجهیزات فیبر نوری

۱۰ فروش، نصب و اجرای نرم افزار های حسابداری

۱۱ فروش، نصب و اجرای انواع سخت افزارهای اداری (حضور و غیاب، CRM، درب باز کن، رله های قطع و وصل برق و … )

۱۲ نصب و راه اندازی مرکز تلفن ( انواع دستگاه  های سانترال، نصب و راه اندازی سیستم های VoIP)

۱۳ نصب و راه اندازی ویدئو کنفرانس روی بستر اینترنت ( LYNC SERVER )

۱۴ نصب و راه اندازی ارتباطهای WAN و وایرلس

۱۵ طراحی و نصب و راه اندازی تجهیزات BMS با آخرین متد روز دنیا

۱۶ خدماتی نظیر آموزش و گارانتی و پشتیبانی